Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
Millennium Dubai Airport Hotel
****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Airport Road, Casablanca Street, Al Garhoud, Dubai(Dubaj), Garhoud, Spojené arabské emiráty
Language/Jazyk:
Millennium Dubai Airport Hotel impression Rychlý popis
Tento mezinárodní 4hvězdičkový hotel kategorie business zaujímá výhodnou polohu, jen 2 minuty autem od dubajského mezinárodního letiště. Nabízí 4 restaurace a bary, venkovní bazén, posilovnu a moderní pokoje a apartmá s posezením a zvukovou izolací.
Millenium Dubai Airport Hotel poskytuje ubytování v dobře zařízených pokojích provedených v teplých barvách se satelitní TV a koupelnou s toaletními potřebami.
Millennium Airport Hotel provozuje eklektický mix restaurací a zábavy: v restauraci Da Vinci's Italian Trattoria se podávají autentické pokrmy italské kuchyně, v hospodě Biggles můžete vybírat z tradičních britských jídel a sledovat živé sportovní přenosy, v restauraci Cactus Jacks si pochutnáte na jídlech texasko-mexické kuchyně při poslechu latinskoamerické hudby a v zahradní restauraci Gozo se připravují celodenní tematické bufety.
Relaxovat můžete v bazénu, u kterého je bar Oasis s nabídkou osvěžujících nápojů. V hotelu jsou i obchody. K dispozici je rovněž pokojová služba.
Hotel stojí poblíž stanice metra GGICO a snadno se odtud dostanete do nákupního centra Deira City Centre, lokality Dubai Festival City, tržnice Gold Souq, naučného komplexu Dubai Heritage Village a do dalších významných obchodních čtvrtí i k turistickým zajímavostem.

Důležité informace
Vezměte prosím na vědomí, že podle platných zákonů SAE je při check-inu třeba předložit platný průkaz totožnosti SAE nebo platný cestovní pas.
Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu mezi hotelem a letištními terminály 1 a 3, která jezdí každých 45 minut. Dopravu z terminálu 2 je třeba rezervovat alespoň 48 hodin předem. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 14:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 4 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 341
 • Hotel Chain: Millennium Hotels
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club
 • Parkoviště
 • Parkování zdarma
 • Placené WiFi
 • Business
Aktivity
 • Šipky
Služby

Fotografie

Millennium Dubai Airport Hotel photo 1
Millennium Dubai Airport Hotel photo 2
Millennium Dubai Airport Hotel photo 3
Millennium Dubai Airport Hotel photo 4
Millennium Dubai Airport Hotel photo 5
Millennium Dubai Airport Hotel photo 6
Millennium Dubai Airport Hotel photo 7
Millennium Dubai Airport Hotel photo 8
Millennium Dubai Airport Hotel photo 9
Millennium Dubai Airport Hotel photo 10
Millennium Dubai Airport Hotel photo 11
Millennium Dubai Airport Hotel photo 12
Millennium Dubai Airport Hotel photo 13
Millennium Dubai Airport Hotel photo 14
Millennium Dubai Airport Hotel photo 15
Millennium Dubai Airport Hotel photo 16
Millennium Dubai Airport Hotel photo 17
Millennium Dubai Airport Hotel photo 18
Millennium Dubai Airport Hotel photo 19
Millennium Dubai Airport Hotel photo 20
Millennium Dubai Airport Hotel photo 21
Millennium Dubai Airport Hotel photo 22
Millennium Dubai Airport Hotel photo 23
Millennium Dubai Airport Hotel photo 24
Millennium Dubai Airport Hotel photo 25
Millennium Dubai Airport Hotel photo 26
Millennium Dubai Airport Hotel photo 27
Millennium Dubai Airport Hotel photo 28
Millennium Dubai Airport Hotel photo 29
Millennium Dubai Airport Hotel photo 30
Millennium Dubai Airport Hotel photo 31
Millennium Dubai Airport Hotel photo 32
Millennium Dubai Airport Hotel photo 33
Millennium Dubai Airport Hotel photo 34
Millennium Dubai Airport Hotel photo 35
Millennium Dubai Airport Hotel photo 36
Millennium Dubai Airport Hotel photo 37
Millennium Dubai Airport Hotel photo 38
Millennium Dubai Airport Hotel photo 39
Millennium Dubai Airport Hotel photo 40
Millennium Dubai Airport Hotel photo 41
Millennium Dubai Airport Hotel photo 42

Rooms

Pokoj Superior s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Pokoj Superior s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi Pokoj Superior s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi Pokoj Superior s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi Pokoj Superior s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi  
Pokoj nacházející se na vyšších patrech s TV s plochou obrazovkou, minibarem, bezpečnostní schránkou, žehličkou a žehlicími potřebami, psacím stolem, posezením s pohovkou, zvukotěsnými okny a koupelnou se sprchou, župany, fénem, toaletními potřebami zdarma a pantoflemi.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na bazén, Výhled na město, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 40 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: AED 382.50 ... AED 850.00; select dates below to get current rates.

Rodinný pokoj (Rodinný pokoj)
Rodinný pokoj Rodinný pokoj Rodinný pokoj Rodinný pokoj  
Pokoj s luxusním, moderním interiérem s arabeskovými prvky, TV s plochou obrazovkou, minibarem, bezpečnostní schránkou, žehličkou a žehlicími potřebami, psacím stolem, posezením s pohovkou, zvukotěsnými okny a koupelnou se sprchou, župany, fénem, toaletními potřebami zdarma a pantoflemi.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na bazén, Výhled na město, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 46 m²
Postele: 1x Double bed(s) bed

Cena: AED 467.50 ... AED 807.50; select dates below to get current rates.

Pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo 2 oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo 2 oddělenými postelemi Pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo 2 oddělenými postelemi Pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo 2 oddělenými postelemi Pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo 2 oddělenými postelemi  
Pokoj s moderními arabeskovými prvky, TV s plochou obrazovkou, minibarem, bezpečnostní schránkou, žehličkou a žehlicími potřebami, psacím stolem, posezením s pohovkou, zvukotěsnými okny a koupelnou se sprchou, župany, fénem, toaletními potřebami zdarma a pantoflemi.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na bazén, Výhled na město, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 38 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: AED 297.50 ... AED 810.00; select dates below to get current rates.

Speciální nabídka - pokoj Superior s Wi-Fi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Speciální nabídka - pokoj Superior s Wi-Fi Speciální nabídka - pokoj Superior s Wi-Fi Speciální nabídka - pokoj Superior s Wi-Fi Speciální nabídka - pokoj Superior s Wi-Fi  
Pokoj s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, minibarem, bezpečnostní schránkou, žehličkou a žehlicími potřebami, psacím stolem, posezením s pohovkou, zvukotěsnými okny a koupelnou se sprchou, župany, fénem, toaletními potřebami zdarma a pantoflemi.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na bazén, Výhled na město, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 40 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Apartmá Club (Apartmá)
Apartmá Club Apartmá Club Apartmá Club Apartmá Club  
Pokoj s TV s plochou obrazovkou, minibarem, bezpečnostní schránkou, žehličkou a žehlicími potřebami, psacím stolem, posezením s pohovkou, zvukotěsnými okny a koupelnou se sprchou, župany, fénem, toaletními potřebami zdarma a pantoflemi.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na bazén, Výhled na město, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 80 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: AED 722.50 ... AED 1100.00; select dates below to get current rates.

Apartmá typu Executive Deluxe (Apartmá)
Apartmá typu Executive Deluxe Apartmá typu Executive Deluxe Apartmá typu Executive Deluxe Apartmá typu Executive Deluxe  
Toto apartmá má minibar, TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránku, žehličku a žehlicí prkno a psací stůl. Apartmá dále zahrnuje posezení s pohovkou a zvukotěsná okna. V koupelně je k dispozici sprcha, župany, pantofle, fén a toaletní potřeby zdarma.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na bazén, Výhled na město, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 85 m²
Postele: 1x Double bed(s) bed

Cena: AED 1020.00 ... AED 1450.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
Al Bustan Rotana - Dubai @ 0,2 km
5* Hotel
D
Le Meridien Fairway @ 0,7 km
4* Hotel
E
Jumeirah Creekside Hotel @ 0,7 km
5* Hotel
G
Raintree Hotel @ 1,0 km
4* Hotel
H
Pullman Dubai Creek City Centre @ 1,0 km
5* Hotel
J
Rihab Rotana - Dubai @ 1,1 km
Penzion
K
Al Deyafa Hotel Apartments @ 1,2 km
Penzion

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading